Aplicația 24Pay rămâne nefuncțională până pe 10 noiembrie 2025

Având în vedere actualizarea aplicației 24Pay pentru plata parcărilor din Municipiul Iași, anunțăm că această aplicație este indisponibilă până pe 10 noiembrie 2025.

Hai pe canalul media preferat, WhatsApp sau Telegram, pentru a urmări „Pagina de Iași” – doar informații oficiale din comunitatea ieșeană.

Potrivit administratorului 24Pay, această măsură este necesară pentru a implementa modificările impuse de noile reglementări legislative privind serviciile de plată, precum și de reglementările autorității de supraveghere.

Rugăm utilizatorii să folosească celelalte aplicații disponibile.

Vă prezentăm scuze pentru disconfortul creat și vă mulțumim pentru înțelegere!

Informație oficială publicată de Primăria Municipiului Iași

Hai pe canalul media preferat, WhatsApp sau Telegram, pentru a urmări „Pagina de Iași” – doar informații oficiale din comunitatea ieșeană.

Related posts

Maternitatea „Elena Doamna” intră definitiv în proprietatea publică a Consiliului Județean Iași

Continuă asfaltarea pe singurul tronson de autostradă în lucru din județul Iași

Noua Piață din comuna Plugari și-a deschis oficial porțile